Doświadczenie oparte
na pracy w polu

Od planowania do zbioru

ASCROP zapewnia rolnikom przede wszystkim fachową wiedzą, diagnostykę chorób, szkodników, chwastów, a także techniczne produkty, aby pomóc im w podejmowaniu właściwych decyzji, od planowania do zbioru.

Staramy się być zawsze krok przed problemem, dlatego regularnie monitorujemy sytuację nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Jesteśmy całkowice niezależni, wyszkoleni przez najlepszą kadrę naukową i od ponad dwudziestu lat spełniamy się w pracy w polu z wieloma producentami. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepszy produkt niewłaściwie zastosowany, nie da satysfakcji końcowym użytkownikom. Walczymy z dogmatem „jeden problem, jedno rozwiązanie”, ponieważ w rolnictwie mamy doczynienia z wieloma procesami wzajemnie oddziałującymi na siebie i musimy je wszystkie wziąć pod uwagę.

picture2

Pracujemy nad wyzwaniami, przed którymi stoi polskie rolnictwo

Naszym najważniejszym celem jest bezpieczna produkcja rolnicza, bez pozostałości.

Zdajemy sobie sprawę, że to nie jest łatwe, ale wiemy także, że to jest możliwe. Wielu producentów jest tego najlepszym przykładem. Jesteśmy szczególnie świadomi rzeczywistych wyzwań związanych z produkcją i pracujemy nad przeniesieniem tych problemów na wyższy poziom. Wierzymy w przyszłość i innowacje, ale na te elementy trzeba się przygotować.

Wiedzę czerpiemy z badań, które prowadzimy każdego sezonu, w każdych warunkach.

Jesteśmy niestandardowi

Dążymy do pełnej rejestracji środków, która gwarantuje skład, działanie na roślinie i satysfakcję producentów.

Zawsze przed wprowadzeniem danego produktu do Polski szczegółowo badamy jego skład w niezależnych laboratoriach i efekt na roślinie w certyfikowanych jednostkach badawczych. Wyłącznie po spełnieniu wymagań rejestracyjnych, produkt wprowadzamy do programów ochrony i nawożenia w uprawie towarowej. Opieramy się na twardych danych i nie obiecujemy rzeczy niemożliwych, gdyż przyrody nie da się oszukać. Optymalizujemy skuteczność ochrony upraw i staramy się rozwiązywać te problemy, z którymi nasi rolnicy muszą sobie poradzić każdego dnia.

Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.
Ok